Архітектурне освітлення від Геккон Альп

Важливим є добре оформлене архітектурне освітлення. Воно може залучати клієнтів, створювати гарний та святковий настрій і нести правильний підтекст.
В архітектурне освітлення входить:

  • Прикраса і монтаж різних будинків, приватного сектора, так і висоток;
  • світлове прикраса торгово-розважальних комплексів, бізнес-центрів, торгових площ, ринків та іншич обьєктів;
  • прикраса уздовж вулиці;
  • ілюмінація різних комплексів, впорядкувати та персоналізувати світловий ілюмінації уздовж доріг і мостів;
  • заводи, підприємства, склади та інші промислові місця;
  • архітектурні пам’ятки, їх підсвічування і прикраса світлом;
  • різні міські місця.

Актуальна світлова святкова ілюмінація

В організації процесу важливим фактором для командіровку Геккон- Альп є важливість усіх побажань замовника. Також, для нас важливі всі нюанси, будова будівлі, матеріали, стан і тільки тоді розробляємо план по реалізації світлового проекту. Ми вже прикрашали багато об’єктів в Києві і Україні, різні торговельні центри, вулиці, мости, архітектурні пам’ятники, заміські комплекси, ресторани, бізнес-центри і приватні будинки. Ми виконуємо свою роботу сумлінно і якісно. Нинішні матеріали встановлюються таким чином, що вони будуть служити не один сезон і рік, рядків служби довготривалий, просто необхідно якісно проводити технічне обслуговування. Це суттєва економія бюджету, вибравши і сплативши якісні матеріали та команду для реалізації — ви маєте гарну прикрасу світловими предметами на довгі роки. Ми працюємо на будь-яких об’єктах, навіть на найскладніших і високих.

Прикраси вулиць до свята

Різноманітні гірлянди і світлові вогні прикрасять вулицю і зроблять святковий настрій. Це можуть бути магістралі, дерева вздовж доріг, дерева на вулиці, у дворі чи парку. Наша команда багато років займається святковим вуличним прикрасою. Ми проводимо прикраса приватних будинків, висоток і багатоповерхівок, створюємо святковий настрій і робимо місто яскравішим. Наші професіонали дотримуються всіх правил і норм якісного монтажу ілюмінації. Багаторічний досвід показує, що наші об’єкти красиві, стильні, сучасні і яскраві. Ми займаємося архітектурним, святковим, декоративним, вуличним і іншими видами освітлення. Важливо дотримання всіх норм безпеки і вибір правильних матеріалів.

Хочете докладніше дізнатися про архітектурний освітленні і інших елементах дизайну сучасних будівель? Знайти цю інформацію можна на сторінках сайту https://gekkon-alp.ua/uk/, де представлені десятки статей по темі. Обов’язково ознайомтеся з ними вже в самий найближчий час.
Бажаємо успіхів!