Новітня послуга довготривалої оренди автомобілів в Україні

Що таке підписка на автомобіль в Україні?

Новітня послуга довготривалої оренди автомобілів від відомих автомобільних концернів поступово завойовує світ. На ринку України з’являються досить цікаві пропозиції щодо підписки на авто, яка дозволяє користувачеві вносити абонентську плату, а далі витрачатися тільки на пальне.

Що ж таке авто за підпискою у Києві? Це ваша можливість отримати будь-яку обрану з каталогу автівку з лімітами користування, за яку ви можете виплачувати поступово. Якщо ж у ваших інтересах немає придбання транспорту у власність, ви можете через деякий час просто відписатися від автомобіля або ж обрати іншу марку та модель.

Підписка на авто – ключові моменти

Ця тенденція почала з’являтися у 2016-2017 роках, але завойовує популярність тільки зараз. Світові бренди почали впроваджувати програму у різних країнах світу. Наприклад, у Європі підпискою на авто користується досить велика кількість населення та туристів, в Росії близько 7% молоді (до 35 років) не бажають мати власне авто, а хочуть оформити підписку.

Чому так відбувається? Давайте розглянемо головні переваги такого вибору:

  • автомобіль надається в ідеальному стані з оформленим страхуванням;
  • вам не потрібно думати про транспортний податок та інші збори – цим займається дилер;
  • на дилера покладається обов’язок технічного обслуговування транспорту;
  • саме дилер проводить ТО та заміну зимової гуми;
  • водій користується транспортом у своє задоволення, його проблема – виключно пальне.

На підписку на автомобіль ціна, звичайно, вища за стандартний прокат, але в абонемент включений повний сервіс, у тому числі допомога на дорозі. Якщо ви обираєте послуги від компанії Zakermo, отримуєте найвищу якість обслуговування та можливість провести тест-драйв на наступний день. Ви маєте можливість змінювати клас авто, обирати інші моделі, спробувати різні типи іномарок на власний розсуд.

Переваги звернення до компанії Zakermo

Співробітництво з клієнтом тут починається з вибору автомобіля. Щойно вам сподобався якийсь транспортний засіб, ви відразу можете записатись на тест-драйв та отримати умови двостороннього контракту. Умови підписки на авто можуть відрізнятися – тут використовують індивідуальний підхід з визначенням ваших головних цінностей та потреб.

Інноваційна компанія Zakermo гарантує комфортне використання транспортного засобу на обраний вами період. А всі інші питання лягають на плечі його спеціалістів. Тож вам залишається лише насолоджуватися абонементом (підпискою на авто) на тому транспорті, який вам найбільше імпонує — https://zakermo.com.ua/ .