Раритетний Mercedes W111 з двигуном від AMG оцінили в півмільйона доларів

Mercedes W111

Mercedes W111.

Німецька компанія Mechatronik Engineering, яка раніше представляла реставраційні проекти з відновлення спортивних автомобілів Porsche 911 і позашляховиків Toyota FJ Cruiser, вирішила звернути увагу і на розкішні автомобілі минулих років. Результатом проведеної роботи стало повністю відновлене купе Mercedes W111, яке отримало могутній 360-сильний мотор від AMG, передає Твоя МАШИНА.

Згідно з даними європейських автомобільних видань, відреставрований Mercedes W111 Mechatronik Engineering, який випускався німецьким брендом з 1961 по 1971 рік, отримав під капот 5.5-літровий V8, який раніше встановлювався на Mercedes-AMG SLK 55. Потужність двигуна становить 360-кінських сил.

Крім продуктивного мотора, унікальний Mercedes отримав і цілий ряд сучасних опцій, серед яких система ABS і триточкові ремені безпеки. Крім цього, любителям історичної автентичності можуть запропонувати автомобіль з заводським мотором, що має меншу продуктивність.

Автомобіль має повністю оригінальні компоненти, за винятком мотора і гальмівної системи. На одометрі моделі зафіксований пробіг в 11 299 кілометрів.

За відновлене купе доведеться викласти 465 000 доларів.

Автопокупка

Другие статьи >>>

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий