Спортивний BMW Стіва Джобса виставили на аукціон

BMW Z8

Родстер BMW Z8, який належав Стіву Джобсу, виставлять на аукціон в Нью-Йорку в грудні 2017 года.

Источник: NV.ua

Вартість автомобіля, за оцінкою фахівців, починається від $300 тисяч, пише Jalopnik.

Машина продається з усіма документами, що підтверджують зв’язок із засновником Apple. У салоні також є брендований BMW стільниковий телефон виробництва Motorola. Однак журналісти стверджують, що Джобс цим апаратом не користувався.

Автомобіль, який виставили на аукціон, був зроблений в квітні 2000 року. 6 жовтня цей родстер був доставлений Стіву Джобсу, таким чином, цей Z8 став лише 85-м автомобілем цієї моделі на території США. Цікаво, що у автомобіля були номерні знаки JOBS Z8. Для Стіва Джобса це рідкість — він вважав за краще не реєструвати свої автомобілі, а міняти їх. Пробіг автомобіля складає лише 24 тисячі кілометрів.

Відзначимо, що після цього родстера в 2000-і роки у Джобса був сріблястий Mercedes-Benz SL 55 із заводським тюнінгом від AMG. При цьому один із засновників Apple їздив на машині без номерних знаків. Справа в тому, що за законами Каліфорнії на реєстрацію авто відводиться 6 місяців. Стів Джобс домовився з лізинговою компанією про те, що буде два рази на рік брати новий і повертати старий Mercedes однієї і тієї ж моделі — SL 55 AMG.

BMW Z8 — двомісний спортивний автомобіль в кузові родстер, який випускався BMW з 1999 по 2003 роки. За час виробництва в США було продано менше трьох тисяч родстерів Z8. Подібний автомобіль, зокрема, був машиною Джеймса Бонда у фільмі «І цілого світу мало».

Автопокупка

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий